Asset Publisher Asset Publisher

135 lat radomskiej dyrekcji Lasów Państwowych

11 grudnia w Leśnym Ośrodku Edukacyjnym w Jedlni-Letnisku miała miejsce konferencja poświęcona ludziom w 135-letniej historii radomskiej dyrekcji Lasów Państwowych połączona ze spotkaniem wigilijnym.

Konferencja ,,Ludzie w 135-letniej historii radomskiej dyrekcji Lasów Państwowych" poświęcona została ludziom, którzy pracowali i pracują dla dobra radomskich
i świętokrzyskich lasów. Było to ostatnie wydarzenie kończące obchody jubileuszu 135-lecia radomskiej dyrekcji Lasów Państwowych.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele środowisk naukowych, instytucji współpracujących z RDLP w Radomiu, obecni i emerytowani kierownicy jednostek radomskiej dyrekcji, a także pracownicy biura RDLP.

Podczas konferencji odsłonięto tablicę  upamiętniającą wybudowanie w roku jubileuszu sali konferencyjnej w Leśnym Ośrodku Edukacyjnym im. red. Andrzeja Zalewskiego w Jedlni-Letnisku  i poświęcono salę.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie http://www.radom.lasy.gov.pl/aktualnosci/-/asset_publisher/1M8a/content/konferencja-ludzie-w-135-letniej-historii-radomskiej-dyrekcji-lp-#.VnepOF4Ysxg